Patryk Jędrowiak odkrywa karty. Barbara Gmerek wiceburmistrzem Ostrzeszowa

4
Patryk Jędrowiak, nowy włodarz miasta wybrał swojego zastępcę, a raczej zastępczynię. Barbara Gmerek, była wiceprezydent Kalisza zasiądzie na stanowisku wiceburmistrza Miasta i Gminy Ostrzeszów.

27-letni burmistrz Ostrzeszowa, Patryk Jędrowiak postanowił, że jego zastępcą zostanie kobieta. Dziś w ostrzeszowskim Urzędzie Miejskim zaprezentował nowego wiceburmistrza.

Barbara Gmerek to osoba związane z Ostrzeszowem od lat. Ostatnie lata jej zawodowej kariery to jednak kaliski magistrat – tam była odpowiedzialna m.in. za kierowanie wydziałem rozbudowy miasta i inwestycji, gospodarowania mieniem czy gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Wicprezydentem Kalisza została we wrześniu 2016 roku.

Teraz Barbarę Gmerek czekają nowe wyzwania w Urzędzie Miasta i Gminy Ostrzeszów.  – Myślę, że nowa wiceburmistrz jest dobrym uzupełnieniem mojej osoby. Jest doświadczona, ma kompletną wiedzę w sprawach technicznych związanych z wydziałem komunalnym, inwestycyjnym czy też nadzorem nad spółkami komunalnymi – mówi Patryk Jędrowiak, burmistrz Ostrzeszowa.

 

redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick