Pasażerka wypadła przez przednią szybę – poważny wypadek koło Rogaszyc

8
Fot. KPP Ostrzeszów
Do bardzo poważnego wypadku doszło na drodze między Rogaszycami, a Mikorzynem w powiecie ostrzeszowskim. Kierujący samochodem stracił panowanie nad kierownicą, wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. Pojazdem podróżowały trzy młode osoby. Pasażerka wypadła przez przednią szybę i w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala. Kierowca nie miał uprawnień do kierowania pojazdami.

23-latek kierujący mazdą podróżował z dwoma młodymi kobietami. Między Rogaszycami i Mikorzynem, na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i uderzył w przydrożne drzewo. – 18-letnia pasażerka wypadła z pojazdu przed przednią szybę i w ciężkim stanie została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala we Wrocławiu. Do placówki medycznej zostali także przewiezieni 23-letni kierowca oraz 16-letnia pasażerka. Cała trójka to mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego – poinformował sierż. sztab. Adam Juszczak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

CZYTAJ TEŻ: Czego potrzebuje szpital? Trwa zbiórka darów i pieniędzy dla Wolicy!

Od kierowcy została pobrana krew do badań na obecność niedozwolonych substancji. 23-latek nie miał także uprawnień do kierowania pojazdami. Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, młodzi ludzie podróżowali samochodem na ostrowskich tablicach rejestracyjnych.

Fot. KPP Ostrzeszów
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

    • To bylo rodzenstwo i jechali do rodziny, cichaczem bo bez uprawnien jak wspomniano wyzej. Prostujac, zanim zaczniecie bajki tworzyc. Mlody poczul sie zbyt pewnie za kolkiem. Przykra sprawa.

  1. No właśnie młody, ciężka noga, brak uprawnień. Co z niego za kierowcą? Cisnąć w gaz? Każdy potrafi. Pojazd to nie zabawka. Nie ma uprawnień to nie jedzie. To tak jak niewidomemu dać karabin i strzelaj. To jest jednak tragedia. Idiota za kierownicą a tragedia w rodzinie. Życzę zdrowia pasażerom, choć też powinno powstrzymać od pomysłu jazdy. A idiota pewnie nie raz tak sobie jeździ. Chyba że brzoza wyrosła przed autem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick