Park rodzinnej rozrywki na pół z rolkowiskiem. Rolkowisko niewypałem?

1
W parku 600-lecia w Ostrowie Wielkopolskim na terenie rolkowiska pojawił się Park Rodzinnej Rozrywki. Póki co, teren został podzielony na pół. Rolkowisko działa jak do tej pory na jednej połowie, na drugiej pojawiły się dmuchane zamki i baseny z piłkami.

O otwarciu rolkowiska informowaliśmy Państwa w kwietniu tego roku. Wskoczyło ono w miejsce ostrowskiego lodowiska, które zostało przyjęte z ogromnych entuzjazmem. Fani jazdy na łyżwach tłumie odwiedzali Park 600-lecia. Od grudnia odwiedziło je prawie 50 tysięcy osób!

ZOBACZ: Koniec łyżew – czas na rolki!

Okazuje się, że rolkowisko nie cieszy się dużym powodzeniem. Dlatego Miejski Zakład Zieleni zdecydował się na podzielenie obiektu. – Zainteresowanie rolkowiskiem jest znikome. Pierwotnie miało ono być przejściowe, czyli funkcjonować wiosną i jesienią. Zastanawiamy się jednak, czy nie zrezygnować z rolkowiska i nie rozszerzyć Parku Rodzinnej Rozrywki na cały obiekt. Decyzja jeszcze nie zapadła – mówi Wojciech Białas, prezes Miejskiego Zakładu Zieleni w Ostrowie Wielkopolskim.

Boczne ściany dotychczasowego rolkowiska zostały podniesione i pojawiły się tam dmuchane zamki, trampoliny, przeróżne gry i zabawy, a także baseny z piłkami. Obiekt jest zadaszony więc można z niego korzystać niezależnie od pogody.

Park czynny jest codzienne od godz. 10.00 do 20.00. Wstęp na teren obiektu kosztuje 12 zł za godzinę lub 20 zł za cały dzień. Duże rodziny oraz dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności mogą liczyć na zniżki. Za wstęp nie płacą natomiast pełnoletni opiekunowie oraz dzieci poniżej 1. roku życia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Rolkowisko to jest planowa katastrofa. nikt nie zapłaci za bilet, żeby pojeździć w kółeczko, kiedy tuż obok ma kilometry asfaltowych ścieżek rowerowych. Prezesie, niech się pan nie zastanawia.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick