DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Pali się warsztat samochodowy. Służby w akcji [AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA]

We wtorkowy poranek do dyżurnego stanowiska kierowania Państwowej Staży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze warsztatu samochodowego w Skalmierzycach. Na miejscu działania prowadzi 8 zastępów. – Pali się warsztat o wymiarach 15 x 20 m. Wewnątrz znajdują się: wózek widlak zasilany gazem, dwa skutery. Całość pomieszczeń jest objętych pożarem – informuje portal wlkp24.info dyżurny stanowiska kierowania.

Do zdarzenia doszło w Skalmierzycach, przed przejazdem do miejscowości Śliwniki po prawej stronie. Warsztat znajduje się w ciągu budynków magazynowych. Na szczęście w zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych.

Równolegle doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim. Zderzyły się tam nissan i toyota. Mężczyzna prowadzący drugi z pojazdów zasugerował się zieloną strzałką i przejechał na czerwonym świetle. – Kobieta została przetransportowana do szpitala na badania. Obrażenia poszkodowanej oceniono na „poniżej 7 dni”  – informuje podkom. Małgorzata Michaś, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdarzenie zakwalifikowano, jako kolizję. Kierujący toyotą został ukarany mandatem.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz