DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Pałac i park w Lewkowie będą planem zdjęciowym! "To międzynarodowa produkcja filmowa"

Teren Zespołu Pałacowo-Parkowego w Lewkowie będzie zamknięty dla zwiedzających. Okazuje się, że do Lewkowa przyjeżdża ekipa filmowa.

Teren pałacu oraz parku w Lewkowie stanie się planem filmowym. Podano termin, gdy teren zostanie zamknięty dla zwiedzających: „Ze względu na przekształcenie muzeum w plan zdjęciowy międzynarodowej produkcji filmowej w dniach od 20 do 22 marca muzeum oraz park będą nieczynne” – czytamy w krótkim komunikacie.

Oczywiście wszystko objęte jest ścisłą tajemnicą i na razie nie dowiemy się niczego więcej.

CZYTAJ: Pan Kleks czaruje w Gołuchowie, czyli perełka architektury w zaskakującej odsłonie

To już kolejna lokalizacja w regionie, która zachwyciła filmowców i chcą tworzyć tu swoje produkcje. W styczniu pisaliśmy o tym, że pałac w Gołuchowie stał się jednym z planów zdjęciowych do filmu „Akademia Pana Kleksa”. Z kolei na początku lutego poinformowano, że kręcone są tam kolejne zdjęcia: „„Kilkutygodniowy brak dostępności do naszego muzeum związany jest z realizacją zdjęć do nowej ekranizacji pewnej tajemniczej opowieści Braci Grimm. Gołuchowski zamek to wymarzona sceneria dla takich historii. Bajkowe otoczenie, cudne wnętrza i zjawiskowy dziedziniec działają na wrażliwość i wyobraźnię” – brzmi komunikat.

CZYTAJ TAKŻE: Zamek w Gołuchowie znów planem filmowym! Tym razem powstaje tam ekranizacja powieści braci Grimm

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz