Padły strzały! Awantura z użyciem broni w Ostrowie

7
Fot. policja.pl
Awantura, uszkodzenie samochodu oraz strzały z broni - to wszystko miało miejsce we wtorkowy wieczór na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Policja zatrzymała już dwóch mężczyzn. Trzeci wciąż jest poszukiwany. Mundurowi zabezpieczyli już broń, z której padły strzały.

W okolicach galerii handlowej w Ostrowie doszło do awantury trzech mężczyzn. W jej wyniku uszkodzony został samochód, została w nim wybita szyba. Właściciel uszkodzonego pojazdu wyciągnął broń, padły strzały. – Ze wstępnych ustaleń doszło do pościgu między mężczyznami. Zatrzymano dwóch z nich, jeden trafił do szpitala. Trzeci wciąż jest poszukiwany, ale policjanci wiedzą kto to jest więc zatrzymanie go to kwestia czasu. Policjanci zabezpieczyli już broń, z której padły strzały – relacjonuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Policjanci będą także wyjaśniać okoliczności i przyczyny całego zajścia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. 15
    1

    Wieśniactwo że słomą w butach i sianem pod kopułą próbuje się kreować na wielkich gangsterów. Kolejny żenujący dowód na wzrost debilizmu w spoleczenstwie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick