Otwarcie kina Helios już za tydzień!

4
Fot. materiały kina Helios
Na tę wiadomość czekało wielu mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy datę otwarcia kina Helios. Pierwszy seans zostanie wyświetlony 18 czerwca. Na kinomanów czekają cztery, nowoczesne sale i filmy wyświetlane z najwyższą jakością.

Pierwsze pogłoski o powstaniu w Ostrowie Wielkopolskim kina sieci Helios pojawiły się już dwa lata temu. Wtedy też rozpoczęto jego budowę przy ostrowskiej galerii. Helios miał wystartować dużo wcześniej, ale plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa. Teraz już wiadomo, że pierwszy seans w nowym kinie zostanie wyświetlony 18 czerwca! „Helios odda do dyspozycji mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego nowoczesny obiekt gwarantujący fantastyczne emocje kinowe. W multipleksie wyjątkową jakość odbioru zapewnią: rewelacyjny dźwięk DOLBY DIGITAL 5.1 oraz technologia DepthQ 3D. Wysoki poziom komfortu zagwarantują także lekkie okulary 3D, które po zakupie każdy będzie mógł zabrać do domu i korzystać z nich przy następnych wizytach w kinie” – czytamy w komunikacie prasowym.

W najnowszym kinie Helios obowiązywać będzie unikalna oferta, w ramach której widzowie będą mogli cieszyć się promocyjnymi cenami każdego dnia! Poza Superwtorkiem, czyli wtorkowymi seansami w stałej cenie, w pozostałych dniach tygodnia na kinomanów czekać będzie oferta „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, w ramach której niższe ceny biletów są dostępne na jeden dzień przed planowanym seansem, a najkorzystniejsze minimum trzy dni przed. Atrakcyjne ceny dotyczą również filmów familijnych. Produkcje 3D można będzie zobaczyć w tej samej cenie co 2D (w przypadku braku własnych okularów 3D do ceny biletu należy doliczyć tylko 3 zł).

Szczegóły oraz pełny repertuar znajdziecie na stronie internetowej kina.

Fot. materiały kina Helios
redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick