Ostrzeżenie SANEPIDU o jakości wody [PILNE]

0

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim wydał ostrzeżenie w którym czytamy o jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego w Kwiatkowie, gmina Ostrów Wielkopolski zaopatrującego mieszkańców miejscowości: Kwiatków, Słaborowice i Młynów. Informacja dotycząca jakości wody obowiązuje do czasu wydania kolejnego komunikatu.  

Ostrzeżenie z dnia 10 marca 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dotyczy: jakości wody z wodociągu publicznego w Kwiatkowie, gmina Ostrów Wielkopolski zaopatrującego mieszkańców miejscowości: Kwiatków, Słaborowice, Młynów

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrowie Wielkopolskim informuje, iż w wyniku przeprowadzonych badań kontrolnych stwierdził pogorszenie jakości bakteriologicznej wody w miejscowościach: Kwiatków, Słaborowice, Młynów. Administrator wyłączył wodociąg publiczny w Kwiatkowie z eksploatacji i podjął natychmiastowe działania naprawcze.

Obecnie mieszkańcy w/w miejscowości zaopatrywani są w wodę z wodociągu w Czekanowie. Woda nadaje się do spożycia i na potrzeby gospodarcze.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick