Ostrzeszowskie „Zacisze” do remontu

3
Obozy sportowe muszą mieć dobrą bazę żywieniową, sportową i noclegową. Jeśli jednego z tych elementów zabraknie, nikt do nas nie przyjedzie – mówi zarządca ostrzeszowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Włodzimierz Drogi. Stąd remont stanowiącej integralną część ostrzeszowskiego OSiR-u restauracji Zacisze. W najbliższym czasie obiekt ma zostać częściowo rozebrany i przebudowany, by po remoncie ma uzupełniać kompleksową ofertę ośrodka.

Restauracja Zacisze znajduje się tuż obok otwartego kąpieliska i stanowi integralną część Ośrodka Sportu i Rekreacji, bo z obiadów korzystają nie tylko goście hotelowi i mieszkańcy, ale też uczestnicy obozów sportowych organizowanych przez OSiR. To jedna z najstarszych restauracji w Ostrzeszowie, która aż prosiła się o gruntowny remont.

Po remoncie w sali zmieści się 200 osób. Na czas modernizacji kuchnia Restauracji Zacisze przeniosła się do centrum Ostrzeszowa, do budynku po Zespole Szkół Nr 3. To ważne dla tych, którzy korzystali np. z obiadów abonamentowych. Prezes Zakładu Energetyki Cieplnej do rozwoju Ośrodka Sportu i Rekreacji chce podejść kompleksowo. Remont Zacisza to jeden z elementów większego planu. Wyzwaniem na przyszłe lata jest zagospodarowanie 12 hektarów terenów zielonych, mieszczących się na tyłach Zacisza. Na razie straszą tam pozostałości dawnego ośrodka wypoczynkowego.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Hej osobiście zaparkowalem w głównej sali zacisza swoją koparkę, heh pozdrawiam kochane kucharki,kelnerki i oczywiście panią kierownik, to super kobitki, i zasłużyły żeby pracować w godnych i nowoczesnych warunkach,buziaki

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick