Ostrzeszów. Szpital posiada wolne miejsca na badanie tomografem komputerowym

2
Ostrzeszowskie Centrum Zdrowia ma wolne miejsca na badanie tomografem komputerowym w ramach finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia. "Szybko, sprawnie i bez oczekiwania w długich kolejkach" - mówi prezes OCZ, Marek Nowiński. Z badania tomografem mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy powiatu ostrzeszowskiego, ale wszyscy, którym "zależy na czasie". Więcej w materiale wideo. Już wkrótce także w Wydarzeniach Telewizji Proart.
redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Sa wolne miejsca bo nie ma chętnych. Robiłam to badanie w Ostrzeszowie, obsługa fatalna, trzeba czekać mimo umówienia na konkretną godzinę, opis jaki dostałam zwala z nóg. Prawdopodobnie… Chyba…Mozliwe…Zly zapis badania z powodu uszkodzonego tomografu…I to wszystko za 300 zł, a na ponowny opis zgodzono się tylko dlatego że robiłam to prywatnie więc nie chcę wiedzieć jak to wygląda na fundusz. Nie polecam

  2. To normalnie cud ! Szkoda że ja będę musiała mieć rezonans i pewnie na Kalisz się nie zalapie,i będę musiała jak ostatnio robić odpłatnie ,wtedy było 350zl ,a ile teraz strach się bać,i z kadrą na to brać ..

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick