Ostrzeszów. Na krajowej „11” lądował helikopter LPR

2
Fot. Anna Ławicka
Na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Piastowskiej w Ostrzeszowie (w pobliżu osiedla Zamkowego) lądował helikopter LPR. Droga była całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

Okazało się, że helikopter przyleciał po mieszkańca Osiedla Zamkowego w Ostrzeszowie, u którego lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zagrożenie życia. – Helikopter nie miał możliwości wylądowania na żadnej łące w pobliżu, dlatego podjęto decyzję, że wyląduje na krajowej „11”. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu tego miejsca. Mężczyzna żyje i jest w tej chwili transportowany do szpitala – mówi dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrzeszowie.

Droga krajowa nr 11 przez kilkanaście minut była zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. jest to jakas atrakcja wiele razy byłem w michałkowie z synkiem i zawsze było to jakieś faj ne wspomnienie widzieć ratownika 21.ale ty nie zrozumiesz.i nie dziwie sie ze zawsze wzbudza wsród mieszkańcow takie zainteresowanie.choc by nawet ze to eurocopter nie mi2.Pamietam jak kiedys zawisli w powietrzu nad lądowiskiem w ostrowskim szpitalu i pomachali synowi bo im machał 🙂 Pozdrowienia dla nich

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick