DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrzeszów. Kompletnie pijany staranował trzy samochody

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który wjechał w płot, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. – Następnie poruszał się drogą W444 w kierunku miejscowości Szklarka Myślniewska, gdzie na trasie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd m-ki Skoda Fabia, kierowany przez 45-letnią mieszkankę gminy Ostrzeszów – informuje kom. Ewa Jakubowska z ostrzeszowskiej policji.

45-latek spowodował jeszcze jedną kolizję. Po przejechaniu kilku kilometrów, w miejscowości Szklarka Myślniewska doprowadził kolejny raz do zdarzenia drogowego, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Mazda kierowanym przez 24-letnią mieszkankę gminy Międzybórz.

Policjantom udało się zatrzymać pijanego mężczyznę. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad trzy promile alkoholu. Kobietom uczestniczącym w kolizjach na szczęście nic się nie stało. 45-letni mieszkaniec Gminy Ostrzeszów został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie oddany do dalszych czynności procesowych.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz