Ostrzeszów. Kompletnie pijany staranował trzy samochody

0
45-latek odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego. Pijany kierowca jadąc Volkswagenem najpierw staranował płot, a następnie po drodze uszkodził dwa inne pojazdy. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał ponad trzy promile.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który wjechał w płot, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. – Następnie poruszał się drogą W444 w kierunku miejscowości Szklarka Myślniewska, gdzie na trasie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd m-ki Skoda Fabia, kierowany przez 45-letnią mieszkankę gminy Ostrzeszów – informuje kom. Ewa Jakubowska z ostrzeszowskiej policji.

45-latek spowodował jeszcze jedną kolizję. Po przejechaniu kilku kilometrów, w miejscowości Szklarka Myślniewska doprowadził kolejny raz do zdarzenia drogowego, zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z pojazdem marki Mazda kierowanym przez 24-letnią mieszkankę gminy Międzybórz.

Policjantom udało się zatrzymać pijanego mężczyznę. Okazało się, że w wydychanym powietrzu miał ponad trzy promile alkoholu. Kobietom uczestniczącym w kolizjach na szczęście nic się nie stało. 45-letni mieszkaniec Gminy Ostrzeszów został zatrzymany do wytrzeźwienia, a następnie oddany do dalszych czynności procesowych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick