Ostrzeszów. Kierowca passata nadal nieuchwytny

6
Fot. Anna Ławicka
Kierowca volkswagena passata, który w poniedziałkowe popołudnie wjechał do rowu pomiędzy Ostrzeszowem a Niedźwiedziem i porzucił samochód, nadal pozostaje nieuchwytny. Policjanci ustalili dane właściciela auta. Jest nim mieszkaniec powiatu kępińskiego. Niestety, mężczyzny od poniedziałku nie można zastać w domu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałek. Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie otrzymali informację, że w rowie, pomiędzy Ostrzeszowem a Niedźwiedziem znajduje się volkswagen passat, ale nie ma w nim kierowcy. Po dotarciu na miejsce wstępnie ustalili, że kierowcą auta na kępińskich numerach rejestracyjnych zjechał z jezdni, wjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. – O zdarzeniu powiadomiona została Komenda Powiatowa Policji w Kępnie, szybko ustalono, kto jest właścicielem pojazdu, jednak tej osoby nie można zastać w domu – mówi kom. Ewa Jakubowska, oficer Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Tak samo szukali chłopaka po wypadku w Knurowie. Tez wszyscy go osądzali, że zbiegł i zostawił swoich kolegów na pewną smierć a okazało się ze leży martwy 200 metrów od samochodu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick