Ostrzeszów. 100 osób odebrało już kartę seniora

2
Mieszkańcy Ostrzeszowa, którzy ukończyli 60 lat, mogą od poniedziałku ubiegać się o tzw. Ostrzeszowską Kartę Seniora. Niektórzy już to zrobili - na tę chwilę kartę posiada sto osób.

Pomysł powstał z inicjatywy Patryka Jędrowiaka, obecnego burmistrza Ostrzeszowa, a w poprzedniej kadencji radnego rady miejskiej, który już kiedyś zgłaszał podczas jednej z sesji propozycję, aby w Ostrzeszowie powstała karta seniora. W końcu się udało. Miasto rozpoczęło już wydawanie kart.

Osoby, które już złożyły wnioski o wydanie karty, mogą ją odebrać w Świetlicy Środowiskowej Bratek – ul. Zamkowa 35a, w godzinach 10.00- 12.00 oraz w Urzędzie Miasta i Gminy w Ostrzeszowie. Karty wydawane są po okazaniu dowodu osobistego. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili mogą złożyć wniosek przez internet. http://kartaseniora.ostrzeszow.pl/asp/pl_start.asp…

Ostrzeszowska Karta Seniora gwarantuje osobom, które ukończyły 60 lat, niższe ceny za produkty i usługi oferowane przez partnerów tego projektu. Mieszkańcy Ostrzeszowa będą otrzymywać zniżki zarówno na ofertę miejskich instytucji kulturalnych, sportowych, jak i prywatnych firm.

Do tej pory do akcji zgłosiło się już 30 partnerów. W najbliższych dniach miasto podpisze umowy z kolejnymi przedsiębiorstwami.

Lista firm, które włączyły się w akcję dostępna pod tym linkiem:

http://ostrzeszow.pl/asp/pl_start.asp…

Karta jest imienna i zawiera dane posiadacza.

redaktor wlkp24.info
anna.lawicka@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za informacje punktów,że zniżkami dla Seniorów. Jednak wiele z podanych propozycji jest zupełnie nie do wykorzystania. Emeryt nie chodzi na siłownię, nie uprawia fitness a często nie chodzi do fryzjera bo go na to nie stać. Obcina go ktoś z rodziny. Mało korzysta z komputera a nawet wogóle…..
    Bardziej by docenili to co im pozwala żyć. Poprostu artykuły spożywcze. Dziękuję

  2. Dziękuję za informacje punktów,że zniżkami dla Seniorów. Jednak wiele z podanych propozycji jest zupełnie nie do wykorzystania. Emeryt nie chodzi na siłownię, nie uprawia fitness a często nie chodzi do fryzjera bo go na to nie stać. Obcina go ktoś z rodziny. Mało korzysta z komputera a nawet wogóle…..
    Bardziej by docenili to co im pozwala żyć. Poprostu artykuły spożywcze. Dziękuję

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick