Ostrowskie lodowisko zamknięte od 11 marca. Powodem decyzja premiera

0
Ostrowski samorząd poinformował, że miejskie lodowisko w Ostrowie Wielkopolskim zostanie zamknięte z dniem 11 marca. Powodem jest decyzja Mateusza Morawieckiego, który poinformował dzisiaj o odwołaniu wszystkich imprez masowych z udziałem publiczności na terenie kraju. W Ostrowie podjęto decyzję o zamknięciu ostrowskiej atrakcji zimowej przed czasem.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego nie stracą dużo, bo zamknięcie sezonu na miejskim lodowisku było zaplanowane po weekendzie 14-15 marca. Decyzja premiera Morawiackiego o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie kraju, skłoniła władze miasta do zakończenia sezonu wcześniej, czyli już w środę 11 marca. – W sytuacji, gdy zagrożenie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce jest coraz bardziej realne, ostrowskie lodowisko zostaje od jutra, 11 marca, zamknięte. Mamy nadzieję, że Państwo zrozumiecie tę decyzję, która podjęta został z myślą o bezpieczeństwie nas wszystkich – czytamy na fanpage’u miejskiego lodowiska.

Lodowisko od 11 marca zamknięte Dzisiaj premier Mateusz Morawiecki ogłosił na konferencji prasowej po posiedzeniu…

Opublikowany przez Lodowisko miejskie – Ostrów Wielkopolski Wtorek, 10 marca 2020

Na wtorkowej konferencji prasowej Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie kraju. Oprócz premiera w konferencji brali udział szefowie Resortu Zdrowia, Edukacji Narodowe, Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Spraw Wewnętrznych i Administracji. Każdy z ministrów przedstawił raport z działań i decyzji podjętych w sprawie rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick