Ostrowskie kaczki przechodzą na pasach i znów robią karierę w mediach [WIDEO]

3
Fot. twitter.com/umostrow
Kaczki nauczyły się przepisów ruchu drogowego i postanowiły udać się w stronę ostrowskiego parku miejskiego po... przejściu dla pieszych. Pełni podziwu byli mieszkańcy i urzędnicy - naoczni świadkowe tego wydarzenia, którzy sfilmowali "kaczy przemarsz".

Świat rozwija się w galopującym tempie, a kaczki robią wszystko, by dotrzymywać mu kroku. Świadkami tego byli mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego, którzy mogli obserwować, jak zwierzęta zgodnie z przepisami przeszły spod urzędu w kierunku parku. Zgodnie z przepisami, bo… po przejściu dla pieszych.

To nie pierwszy raz, kiedy ostrowskie kaczki wzdłuż i wszerz pokonują ulice miasta. Pod koniec stycznia ubiegłego roku pisaliśmy o stadzie krzyżówek, które brnęło w śniegu na ulicy ks. Jana Kompałły. Wtedy szły z parku w kierunku stadionu.

Przechodzące przez ulicę kaczki rok temu trafiły na portale ogólnopolskich mediów. Jak widać popularność im się spodobała, bo w tym roku nasze celebrytki także postanowiły zabłysnąć. Zdały sobie chyba sprawę, że dwa razy z tym samym pomysłem do „mainstreamu” się nie przebiją. Być może stąd pomysł, żeby nauczyć się czegoś nowego?

Kaczki na spacerze

Wiosenne spacery po Ostrowie… nie sposób im się oprzeć…

Opublikowany przez Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek 11 kwietnia 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick