Ostrowski Wolontariusz Roku – można zgłaszać kandydatów

2
Fot. UMOstrów
"Zostań wolontariuszem, zmieniaj siebie i świat" - pod takim hasłem odbędzie się kolejny Ostrowski Dzień Wolontariusza. Gala będzie miała miejsce w grudniu, a już teraz można zgłaszać wolontariuszy, którzy swoim zaangażowaniem zasłużyli na nagrodę.

Ostrowski Dzień Wolontariusza jest obchodzony w Ostrowie od wielu lat. Każdego roku ideą jest pokazanie szlachetnej roli wolontariatu i chęć podziękowania wszystkim, którzy angażują się w pomoc innym. Dlatego organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców  Ostrowa Wielkopolskiego oraz inne podmioty, w tym także szkoły, które współpracują  z wolontariuszami, o zgłaszanie kandydatur najbardziej zaangażowanych i aktywnych wolontariuszy. – Jak co roku, wyróżniającym się wolontariuszom, wręczone zostaną statuetki – kryształowe serca Ostrowskiego Wolontariusza Roku – mówi Karolina Krawczyk, kierownik Biura ds. Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej.

CZYTAJ TEŻ: Pleszew dołączy do aglomeracji kalisko-ostrowskiej?

Zgłoszenia można dostarczać osobiście do Urzędu Miejskiego w Ostrowie lub pocztą tradycyjną. Drogą elektroniczną można także nadsyłać krótkie teksty informacyjne o działaniach danego wolontariusza wraz ze zdjęciami (min. 5 fotografii).

Zasady zgłaszania kandydatów:

  • Każdy podmiot  może zgłosić maksymalnie 3 osoby.
  • Zgłoszeń prosimy dokonywać na załączonym druku, do dnia 31 października 2020 r.

Zgłoszenia należy słać na adres adres:

Biuro ds. Organizacji Pozarządowych i Polityki Senioralnej

Urząd Miejski
ul. Powstańców Wielkopolskich 18
63-400 Ostrów Wielkopolski
Nr telefonu: 62 582 25 10

DRUK FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO TUTAJ

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick