Ostrowski policjant niczym dr Dolittle. Uratował kolejne zwierzę

2
Fot. KPP Ostrów Wielkopolski
St. asp. Tomasz Morawek, funkcjonariusz ostrowskiej policji znany jest z tego, że pomaga nie tylko obywatelom, ale także... zwierzętom. Na swoim koncie ma już kila uratowanych gatunków zwierząt, a ostatnio dołączył kolejny - bocian!

Zagubiony pies, potrącona sarna, czy bezbronny jeż – takie zwierzęta uratował już st. asp. Tomasz Morawek z ostrowskiej policji. Funkcjonariusz znany jest z miłości do zwierząt i z wzajemnością! Przez kolegów nazywany jest ostrowskim dr Dolittle.

Tym razem szczęście miał bocian „Zapewne są gatunki zwierząt, których przedstawicieli nasz policjant jeszcze nie uratował, ale ta lista znowu się skurczyła. Tym razem pomoc otrzymał bocian, który miał problemy z lataniem. Trafił już pod opiekę weterynarza. Teraz tylko czekać, aż się bociek odwdzięczy”.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Świetnie, że mamy takich policjantów. W innych miastach istnieje coś takiego jak EKOSTRAŻ lub ANIMAL Patrol. To jednostki w ramach najczęściej Straży Miejskiej, wyszkolone aby ratować dzikie i domowe zwierzęta, interweniować w sytuacjach znęcania się nad zwierzętami.

    Kiedy w Ostrowie Wlkp. będziemy mieli taką jednostkę ? Nie tylko wyszkoloną ale także posiadającą wyspecjalizowany sprzęt do odławiana i przewożenia ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick