Ostrowski oddział ortopedii i traumatologii ma już 50 lat

5
Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Tytusa Chałubińskiego w Ostrowie Wielkopolskim ma już 50 lat. W sobotę w Synagodze miała miejsce uroczystość wyróżnienia i docenienia wszystkich osób, które przyczyniły się do tak pięknego jubileuszu.

W trakcie spotkania obecny ordynator oddziału, dr n. med. Mirosław Falis przypomniał historię oraz swoich poprzedników. Były momenty wzruszające oraz przypominające zabawne sytuacje z funkcjonowania placówki. Starosta ostrowski przekazał na ręce ordynatora czek w wysokości 100 000 złotych na dalszy rozwój oddziału.

– Takich czeków przydałoby się więcej, bo plany mamy ambitne i wciąż chcemy się rozwijać. Ta kwota już została rozdysponowana w naszych głowach na wszystkie najpilniejsze potrzeby – powiedział ordynator Falis.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • Bo tak ładnie wygląda w internetach, ale mało kto to rozumie i znowu zagłosują na tę samą klikę. I tak do śmierci.

  1. a dlaczego mnie leczyli na MRSA solo byla to przegrrana walka truli 10 lat antybiotykami az poprosilem ordynatora o amputacje udowa dzieki wam lekarze ze w koncu mi ulzyliscie teraz kicam z jedna noga

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick