Ostrowski Bieg Biznesu i regionalne targi już wkrótce!

0
Bieg Inauguracyjny, który odbędzie się 23 marca poprzedzi VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości zaplanowane na 29 marca. Cykliczne wydarzenie zostanie zorganizowane w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim. Imprezy zostały objęte Honorowym Patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego.

Wielkimi krokami zbliżają się dwa duże wydarzenia w Ostrowie Wielkopolskim. 23 marca odbędzie się Bieg Inauguracyjny VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości. Impreza została objęta honorowym patronatem Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego. Ostrowski Bieg Biznesu 2019 rozpocznie się o godz. 10.00 na terenie Piasków Szczygliczka na dystansie 5,8 km.

Karta zgłoszenia jest dostępna na stronie http://eagle-eye.pl/zse/targi_3_karta.php. Wypełniając formularz na tej stronie, można się zarejestrować, aby móc wziąć udział w biegu inauguracyjnym.

Sportowa rywalizacja będzie jedynie przedsmakiem tego, co organizatorzy jeszcze przygotowali. 29 marca odbędą się VI Regionalne Targi Biznesu i Przedsiębiorczości w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Prezentacja stoisk rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do 15.00. O godz. 11.00 odbędą się uroczyste otwarcie targów, Młodzieżowe Misje Gospodarcze, Orzeł Biznesu Powiatu Ostrowskiego, Grasz o staż – chatbot w kontakcie z klientami, podsumowanie Ostrowskiego Biegu Biznesu.

O 12.00 ma się rozpocząć panel dyskusyjny z Adamem Abramowiczem, Rzeczkiem Małych i Średnich Przedsiębiorstw, a następnie pokaz elektromobilności i panel szkoleniowy, podczas którego będzie się można dowiedzieć m.in. ciekawych informacji na temat światłowodu, społecznej odpowiedzialności biznesu, a także o możliwościach wykorzystania Facebooka w biznesie. To jednak tylko kilka z zaplanowanych na ten dzień tematów. Wszystkie można znaleźć na plakacie poniżej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick