Ostrowski basen jest oblegany. Padnie rekord?

7
Ponad 6 tys. wejść na ostrowski basen w czerwcu i ok. 30 tys. do końca lipca. Tak wyglądają najnowsze statystyki, które mówią jasno - kąpielisko cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Bez wątpienia wpływ na tak dobrą frekwencję mają upały, które nie oszczędzają nas tego lata. Niemal każdej godziny z miejskiego kąpieliska korzysta kilkadziesiąt osób. Być może w ostatnim czasie jeszcze większe zainteresowanie było spowodowane zakazem kąpieli na Piaskach.

„Olimpijska” ma szczęście do rekordów. W ubiegłym roku w jedną z lipcowych niedziel basen odwiedziło 2637 osób. Teraz też nikt nie może narzekać na brak zainteresowania. Być może wynik z zeszłego roku, który wynosił niespełna 40 tys. wejść również zostanie pobity.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Skoro jedyne czynne to gdzie mamy się kąpać? Na piaskach z sinicami? I tak uważam że taka inwestycja otwarta tylko przez 2mce to strata pieniędzy.

  2. Dla Polaków każda inwestycja to strata pieniędzy. Wszyscy tylko narzekają, że źle, że za drogo, że niepotrzebnie…. wszyscy mądrzy zza monitorów…. Jak się nie robi nic to źle jak się coś robi też źle. Wychodząc od razu z założenia że wszystko to strata pieniędzy bo działa tylko przez np. 2 miesiące to nie budujmy nic, ani lodowisk, ani basenów ani boisk itp. wszystko działa tylko przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odpowiednich dla danego obiektu. To chyba normalna kolej rzeczy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick