Ostrowska lewica oficjalnie popiera Beatę Klimek i jej ludzi

20
Udzielamy poparcia Beacie Klimek i apelujemy do wszystkich ostrowskich członków SLD oraz sympatyków lewicy o poparcie dla niej i dla kandydatów startujących z list komitetu „Przyjazne Miasto i Powiat” do rady miasta i powiatu – mówił dziś na spotkaniu z dziennikarzami szef lokalnych struktur SLD, Sławomir Piskorski.

Dla nas ważny jest człowiek, a nie przynależność partyjna – podkreślali ostrowscy reprezentanci Sojuszu Lewicy Demokratycznej tłumacząc fakt, że kojarzone z lewicą nazwiska znalazły się na listach wyborczych ugrupowania Beaty Klimek. Na szczeblu gminnym i powiatowym SLD nie ma swoich list.

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem zgłosił swoich kandydatów na radnych do sejmiku wojewódzkiego. W naszym okręgu numer 5 lista liczy 9 osób, z których dwie są z Ostrowa Wielkopolskiego: Magdalena Decker (3. miejsce na liście) i Sławomir Piskorski (6. miejsce na liście), a jedna – ostatni na liście Mikołaj Kostka, jest z Ostrowem związany.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

20 KOMENTARZE

 1. Pytania do pani Klimek:

  1. Czy jako prezydent miasta będzie Pani przydzielać mieszkania komunalne tzw. uchodźcom z Azji i Afryki?
  2. Czy spółki komunalne o charakterze strategicznym pozostawi Pani w gestii samorządu, czy sprzeda np. inwestorom zagranicznym?
  3. Czy uzna Pani roszczenia majątkowe niektórych organizacji żydowskich?
  4. Czy dopuści Pani do promocji homoseksualizmu w szkołach i w przestrzeni publicznej?

  • Zadajesz pytania komuś kto notorycznie nie odpowiada na pytania radnych i nie bierze udziału w posiedzeniach Rady Miejskiej, więc nie oczekuj odpowiedzi.

  • Zapytajcie Beatkę ile będziemy płacić w przyszłym roku za śmieci przez jej genialną politykę. Bo w obecnej chwili cisza na ten temat. Czyżby niewygodny temat przed wyborami Beatko?

 2. Jestem miła, jestem śliczna, jestem też apolityczna. Walczę z radą ,jako lwica, a popiera mnie lewica. Do każdego się przytulę, zagłosujcie na bidulę, dla każdego po całusie, zagłosujcie, zagłosujcie.

  • Po pierwsze nie Pisiory, tylko jak już Prawo i Sprawiedliwość. Po drugie Wszyscy w Ostrowie wiedzą, że Betka jest czerwona nawet jej strój o tym świadczy na bilbordach. Raz sierpem raz młotem pogonić czerwoną choł…

 3. Pani Klimek na swojej konferencji mówiła jestem apolityczna cyt : „Jestem kandydatem obywatelskim i bezpartyjnym. Uważam, że do pracy samorządu nie należy przenosić politycznych konfliktów inspirowanych w centrali. Najważniejsza dla mnie jest praca na rzecz miasta. Moją partią jest Ostrów Wielkopolski – powiedziała Beata Klimek” cytat 27 o8 2018 rok
  Czyżby rozdwojenie jaźni?

  • Skądże, to taki kolejny chwyt pijarowski. Na zimno, w sposób wyreżyserowany wprowadza się wyborców w błąd. Choć prawdą jest, ze kandydatka nie należy do partii, co najwyżej do jednoosobowej partii miłośników BK.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick