DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Ostrowska akademia pod patronatem Krzysztofa Lijewskiego. Cel nadrzędny - zabawa [WIDEO]

Piłka ręczna obok żużla i koszykówki to najpopularniejsza dyscyplina sportu w Ostrowie Wielkopolskim. Jedyna, w której młodzież z regionu osiąga sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. To wszystko sprawia, że jest zapotrzebowanie zajęcia, które oferują doświadczeni trenerzy, którzy już wychowali kilka pokoleń piłkarzy ręcznych.

Korzyści z takich zajęć są obopólne. Dzieciaki mogą się spotkać ze sobą, uganiając za piłką, a dla trenerów Rafała Stempniaka i Eugeniusza Lijewskiego to w pewnym stopniu powrót do korzeni, które sprawiały wiele radości. Podobnie jak teraz.

Uśmiech – najważniejsza sprawa. A jak w parze z radością idzie popularność i możliwość zaistnienia w mediach, to mamy pełnię szczęścia. Dzieciaki z Akademii pod patronatem Krzysztofa Lijewskiego są oddane dyscyplinie.

Niestety w dobie internetu wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, jak wiele korzyści dla ich dzieci niesie uprawianie sportu. Zdrowie, lepsza koncentracja i dobre samopoczucie. To tylko kilka udowodnionych medycznie pozytywnych stron aktywności fizycznej.

Napisz do autora

Komentarze (2)
  • K
    kibic

    czwartek, 19 grudnia, 2019

    Może poza duchowym patronatem wiecznie kontuzjowany krzys sypnął kasą,bo marmury już w Kielcach postawil

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz