Ostrowska akademia pod patronatem Krzysztofa Lijewskiego. Cel nadrzędny – zabawa [WIDEO]

2
Już od roku Eugeniusz Lijewski razem z Rafałem Stempniakiem organizują zajęcia piłki ręcznej dla dzieciaków w ramach akademii, nad którą patronat objął syn pana Eugeniusza - Krzysztof. Cel nadrzędny – zabawa z piłką. Żeby zachęcić dzieciaki do uprawiania sportu.

Piłka ręczna obok żużla i koszykówki to najpopularniejsza dyscyplina sportu w Ostrowie Wielkopolskim. Jedyna, w której młodzież z regionu osiąga sukcesy na arenie ogólnopolskiej oraz międzynarodowej. To wszystko sprawia, że jest zapotrzebowanie zajęcia, które oferują doświadczeni trenerzy, którzy już wychowali kilka pokoleń piłkarzy ręcznych.

Korzyści z takich zajęć są obopólne. Dzieciaki mogą się spotkać ze sobą, uganiając za piłką, a dla trenerów Rafała Stempniaka i Eugeniusza Lijewskiego to w pewnym stopniu powrót do korzeni, które sprawiały wiele radości. Podobnie jak teraz.

Uśmiech – najważniejsza sprawa. A jak w parze z radością idzie popularność i możliwość zaistnienia w mediach, to mamy pełnię szczęścia. Dzieciaki z Akademii pod patronatem Krzysztofa Lijewskiego są oddane dyscyplinie.

Niestety w dobie internetu wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy, jak wiele korzyści dla ich dzieci niesie uprawianie sportu. Zdrowie, lepsza koncentracja i dobre samopoczucie. To tylko kilka udowodnionych medycznie pozytywnych stron aktywności fizycznej.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • 1
      1

      Sam se sypnij kasą. Najlepiej się gada i narzeka. Jakis Ty kibic co? Jezu co jest z Wami ludzie skąd tyle pretensjonalności???

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick