Ostrowscy lekarze o stanie zdrowia 6-miesięcznego chłopca z Krotoszyna

2
Dziś o godzinie 12.30 w ostrowskim szpitalu odbyła się konferencja prasowa z udziałem dyrektora placówki - Dariusza Bierły, kierownika Oddziału Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej - dr n. med Wiotoldem Miaśkiewiczem oraz zastępcą kierownika Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - Adamem Stangretem.

Podczas konferencji lekarze mówili o tym, jak wyglądało przyjęcie chłopca na oddział oraz w jakim stanie przyjechał do ostrowskiej placówki.

CZYTAJ: Dziecko połknęło agrafkę. Lekarka odesłała rodziców do szpitala w Ostrowie. Sprawą zajęła się prokuratura

Przypomnijmy, że lekarka pełniąca dyżur w krotoszyńskim szpitalu, poleciła rodzicom, by sami, na własną rękę przetransportowali syna do ostrowskiego szpitala. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej padło pytanie, czy zdaniem lekarzy, ta decyzja była prawidłowa.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jak na standardy afrykańskie gdzie w Sudanie Południowym 7 milionów ludzi jest zagrożonych śmiercią głodową, to decyzja lekarki żeby własnym środkiem transportu zawieźć dziecko do szpitala w innym mieście wydaje się być prawidłowa.

  2. Panie Rajski. Jak będzie Pan inwestowal w mury a nie w lekarzy i pielęgniarki to takie przypadki będą się częściej zdarzały.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick