Ostrów. Zderzenie trzech aut. Jedna osoba w szpitalu

3
Zdjęcie poglądowe
Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Kaliskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ruch odbywa się z utrudnieniami.

Strażacy zgłoszenie o wypadku na skrzyżowaniu ulic Limanowskiego i Kaliskiej otrzymali ok. godz. 12.30. Po dotarciu na miejsce okazało się, że w zdarzeniu wzięły udział trzy samochody osobowe: citroen, hyundai oraz mazda. – Jedna osoba została przewieziona do szpitala, a w momencie zderzenia w samochodach jechało pięć osób. W tej chwili na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej. Zabezpieczamy miejsce zdarzenia i będziemy pomagać w uprzątnięciu drogi – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

>> Aktualne informacje z dróg Południowej Wielkopolski <<

Na miejscu jest także policja, która ustala przebieg zdarzenia. Kierowcy powinni uzbroić się w cierpliwość, bo na skrzyżowaniu są utrudnienia w ruchu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Co za idiota podjął decyzję o wyłączeniu tam świateł. Przez to skrzyżowanie można przejechać tylko po głównej. Wobec zamkniętego skrzyżowania przy więzieniu przejazd Kaliską lub skręt z Kaliskiej w lewo jest prawie niemożliwy.
    Pozdrawiam

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick