Ostrów Świetlną Stolicą Polski? Głosowanie trwa do 12.00! Zagłosuj i pomóż potrzebującym!

6
Fot. UM Ostrów
Jeszcze tylko do 12.00 można głosować na Ostrów Wielkopolski w konkursie na Świetlną Stolicę Polski. Na razie prowadzi Trzebiatów, ale jeszcze nie wszystko stracone. Szczegóły i link do głosowania na wlkp24.info.

Ostrów Wielkopolski walczy o zostanie Świetlną Stolicą Polski. W chwili pisania tego artykułu pozostały jeszcze dwie godziny głosowania, które kończy się 25 stycznia o 12.00. Na prowadzeniu jest Trzebiatów z 128 385 głosami (stan na 10.00). Tuż za nim jest właśnie Ostrów (109 564). Tylko te dwa miasta liczą się jeszcze w walce o zwycięstwo.

A jest o co rywalizować, bo w plebiscycie „Świeć się z Energą” nagrodą dla zwycięskiego miasta jest sprzęt o łącznej wartości 50 tys. zł, który zostanie przeznaczony osobom potrzebującym. Elementem nagrody zawartym w tej cenie będzie także instalacja fotowoltaiczna, która zostanie zamontowana na jednym z budynków użyteczności publicznej.

Zatem jest o co i dla kogo walczyć. Głosować można pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Wystarczyło zrobić oświetlenie za 100k PLN, 10k przeznaczyć dla biednych, 50k na te inwestycje które tu są do wygrania i… zostałoby jeszcze 40k 🙂

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick