Ostrów: Renowacja magistrali. Dwa tygodnie utrudnień w ruchu [ZDJĘCIA]

5
Poniedziałkowy poranek przywitał kierowców rozkopanym skrzyżowaniem na Al. Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Od wczesnych godzin porannych mieszkańcy musieli zmagać się ze spowolnionym ruchem i korkami.

– Tak wygląda Aleja Juliusza Słowackiego od strony Kalisza na wysokości szpitala w Ostrowie Wielkopolskim – piszę Czytelnik portalu wlkp24.info i wysyła zdjęcia (zobacz poniżej).

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Od rana na wysokości szpitala w Ostrowie Wielkopolskim tworzą się korki:

Za rozkopane skrzyżowanie odpowiedzialna jest jedna z ostrowskich firm, która na zlecenie Wodkanu prowadzi renowację magistrali. To nie jedyny wykop w tym rejonie. Kolejny jest na ul. Limanowskiego. Jak dowiedzieliśmy się od przedstawicieli spółki, utrudnienia mogą potrwać do 30 kwietnia, bo wtedy mija termin na wykonanie prac.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Tak dla jasności to sa rozkopane dwa skrzyżowania na al.Slowackiego skrzyżowanie z Limanowskiego i skrzyżowanie z Krolowej Jadwigi. Jadac Limanowskiego od kaliskiej w strone alei nie skrecimy w lewo w aleje jadac Krolowej Jadwigi od Harcerskiej nie przejedziemy na wprost przez aleje nie skrecimy rowniez w lewo z alei w Kr Jadwigi jadąc od Konopnickiej. Druga sprawa to oznakowanie tych robot na zdjęciu widać dwa znaki nakazu jeden mówi nakaz jazdy w prawo przed znakiem a drugi nakaz jazdy w lewo przed znakiem, ciekawe ile razy przejeżdżali tam policjanci z ruchu drogowego i sie tym nie zainteresowali.

  2. Znaki nakazują jazdę z prawej i lewej strony znaku. Nie wiem czego się tutaj czepiać. Brakuje jedynie wcześniej informacji jadąc od Parku że koło eleclerc nie skręcamy w lewo. Okazuje się to gdy jest już za późno. Ale kto by się przejmował kierowcami…

    • Znaki nakazujące jazdę z prawej bądź lewej strony znaku to znaki C-9 i C-10 a nie te widoczne na zdjęciu więc nie czepiałbym się zyg zaga. Jak niektórzy prawko zdali to ja nie wiem.

  3. Zazwyczaj znaki nie postawia się byle jak,a zgodnie z projektem organizacji ruchu.Jako że jest to droga bodajże krajowa,to nie sądzę aby czegoś brakowało(nawet jak wojewódzka również niemożliwe żeby czegoś brakowało) więc pretensje nieuzasadnione

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick