Ostrów. Remont sali sesyjnej dobiega końca

0
Kolejny element remontu śródmieścia Ostrowa powoli dobiega końca. Sala sesyjna zlokalizowana w sąsiedztwie Urzędu Miejskiego przechodzi gruntowną modernizację. Wszystko wskazuje na to, że radni miejscy spotkają się w nowym miejscu już w grudniu.

Ostrowska sala sesyjna wymagała remontu. Została włączona do gigantycznego projektu modernizacji śródmieścia Ostrowa. Oprócz niej remontowany jest amfiteatr w Parku Miejskim, Ogródki Jordanowskie oraz odcinek od Palcu Rowińskiego przez ulicę Wiosny Ludów po ostrowski deptak. Cały projekt wart jest ponad 11 milionów z czego dziewięć do kwota dofinansowania dla miasta.

Remont sali sesyjnej dobiega już końca. W czasie jego trwania, ostrowscy radni spotykali się w Forum Synagoga. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, rajcy przeniosą się do wyremontowanego miejsca na grudniową sesję Rady Miejskiej.

W budynku, miejsce obrad będzie znajdować się na piętrze. Natomiast na parterze znajdować się będzie Centrum Aktywności Lokalnej. W planach jest udostępnianie miejsca m.in. organizacjom pozarządowym.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick