Ostrów. Prezes MZGM złożył rezygnację

13
Ryszard Wiśniewski zrezygnował ze stanowiska prezesa Miejskiego Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Ostrowie Wielkopolskim. Swoją decyzję ogłosił podczas konferencji prasowej w Centrum Rozwoju Komunalnego. Jego następcą został Zenon Musialski (na zdjęciu), m.in. były prezes Ostrowskiego Zakładu Ciepłowniczego.

 

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. To się nie dzieje
  Prezes oskarżany przez uwczesną radną za nie gospodarność, bizancjum, rozpasanie teraz staje się częścią teamu Pani Prezydent
  Czy leci z nami pilot!!!!

  • Tak – to są tzw. prezesi rotacyjni: Ziółkowski, Grześkowiak, Kupijaj, Wiśniewski i jeszcze paru innych. Oni są „z zawodu” prezesami (parafraza słynnej kwestii z filmu „Poszukiwany – poszukiwana”).

 2. A ja szczerze mogę napisać, że MZGM straci najlepszego prezesa. Miły człowiek, który pracowników traktował z szacunkiem i z empatią. Dziękujemy za te 3.5 roku pracy w spokojnej atmosferze i życzliwości.

 3. To juz desperacja zwykła jest…byle byc jeszcze „preziem” wziąłby wszystko. :/ No w Mzgm gangow blyszczacych i butow z wezowej skorki nie ponosi…nie taka klientela. Smiech na sali jaka krotka ławkę ma jaśnie panująca…co rozsadniejsi tacy jak Wiśniewski wymiękają, bo trudno to co sie dzieje w tym mieście w tej kadencji mózgiem ogarnąć.

 4. Bizancjum prezydencji BK. Prezesi zarabiają dużo więcej niż jeszcze dwa lata temu. A taka była bezkompromisowa, taka krytyczna jako radna. Teraz wybory na karku, potrzebne wsparcie to trzeba się otoczyć takimi, co tylko z nią wiążą przyszłość jak ten mąż opatrznościowy MZGM Zenon.

 5. Bizancjum cała gębą. Prezes komunalnych slamsów który jest właścicielem dworku w Przygodzicach. Będzie pewnie hasło „jak nie mają na chleb niech jedzą ciastka. Ciastka od Szors…go”

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick