Ostrów. Potrącenie rowerzystki na Wrocławskiej [AKTUALIZACJA]

2
Do potrącenia rowerzystki doszło na przejściu na pieszych na ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Kobieta została przetransportowana do szpitala. Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce około godz. 10.00. Na miejscu pracuje policja, która ustala dokładne przyczyny wypadku.

AKTUALIZACJA – 11.39

– Potrącona 71-latka została przetransportowana do szpitala. 60-letniemu kierowcy renaulta nic poważnego się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że oboje byli trzeźwi. Funkcjonariusze prowadzą postępowanie w kierunku wypadku – wyjaśnia sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Jeżdżą na tych rowerach jak święte krowy to tak jest , sama miałam ostatnio sytuację gdzie rowerzysta mi wyjechał bo nagle mu się przypomniało że przejdzie na drugą stronę ulicy 😡😡😡

    • Za to kierowcy jeżdżą mega ostrożnie i uważnie, śmiech na sali. Też jeżdżą jak święte krowy bo myślą że są Panami świata. Może to nie wina rowerzystki a kierowcy samochodu, do tego już dojdzie policja i nie nam to oceniać. Zarówno jak kierowcy i rowerzyści tak też piesi powinni być bardziej uważani na ulicy.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick