Ostrów. Potrącenie rowerzystki na ul. Wrocławskiej

5
Do potrącenia starszej kobiety jadącej rowerem doszło ok. godz. 15.00 na ul. Wrocławskiej w Ostrowie Wielkopolskim. Starsza pani zderzyła się z samochodem osobowym. Jak mówią świadkowie, miała dość dużą ranę na głowie, ale krwotok zatamowali przechodnie, którzy udzielili jej pomocy jeszcze przed przybyciem karetki na miejsce.

– Pani uskarżała się też na bóle kręgosłupa. Rana na głowie była dosyć spora. Została zabrana do karetki – mówi nam osoba, która udzielała pomocy poszkodowanej.

Policja ustala przebieg zdarzenia. Jak udało nam się dowiedzieć, pojawiają się różne wersje przebiegu kolizji. Jedna z nich jest taka, że kobieta uderzyła w lewy bok samochodu, który włączał się do ruchu.

ZOBACZ TEŻ: Ostrów. Pożar silnika na Witosa [ZDJĘCIA]

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Wprowadzić jakieś zezwolenia i znajomość podstawowych przepisów o ruchu drogowym bo sam dowód osobisty to za mało nie raz widzę jak na drodze z zakazem jadą sobie spokojnie rowerzyści ….

    • Rowerzyści w Ostrowie to temat rzeka. Kontrapasem pod prąd, ścieżkami pod prąd (np. na Limanowskiego) chodnikiem zamiast ścieżką… Zacofanie o około 80 lat.

  2. Być może najwyższy czas aby ktoś zainteresował się tym zajazdem. Jest on bardzo niebezpieczny zarówno dla osób włączających się do ruchu jak i osób, które zjeżdżają z krajówki do firm znajdujących się w Strefie Przemysłowej.
    Ten węzeł komunikacyjny naprawdę wymaga przebudowy aby ludzie byli bezpieczniejsi.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick