Ostrów. Potrącenie chłopca na przejeździe kolejowym

0
Do potrącenia chłopca doszło na przejeździe kolejowym przy ulicy Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Na miejscu pracują trzy zastępy Państwowej Straży Pożanej w Ostrowie Wielkopolskim oraz policja. Chłopiec został przetransportowany do ostrowskiego szpitala.

– Potwierdzamy, że doszło do potrącenia chłopca przez szynobus. Strażacy podjęli działania ratunkowe, a następnie przekazali go Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Chłopiec został zabrany do szpitala. Działania służb cały czas trwają – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

AKTUALIZACJA 15:15 

Według relacji maszynisty, około 13-letni chłopiec na rowerze wjechał na tory tuż przed nadjeżdżający szynobus. Maszynista nie miał możliwości wyhamowania. Zatrzymał się 500 metrów dalej.

W miejscu wypadku, kierowcy muszą spodziewać się utrudnień. – Ulica jest całkowicie zablokowana, policjanci organizują objazdy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rogatki w momencie wypadku były opuszczone – informuje st. sierż. Małgorzata Łusiak z ostrowskiej komendy policji.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick