Ostrów. Pół kilograma amfetaminy w samochodzie

3
Dwie osoby zostały zatrzymane przez ostrowskich policjantów. W samochodzie, mundurowi odnaleźli ponad pół kilograma amfetaminy zapakowaną w kilkanaście woreczków foliowych.

Samochodem podróżował 50-letni mężczyzna i 27-letnia kobieta. Funkcjonariusze podczas kontroli pojazdu odnaleźli białą substancję. Narkotesty wykazały, że to amfetamina. Jak mówią policjanci, z takiej ilości narkotyku, można zrobić około kilkuset porcji. – Na podstawie dowodów jakie zgromadzili śledczy, mężczyźnie i kobiecie zostały przedstawione zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi im do 10 lat więzienia – mówi st. sierż. Małgorzata Łusiak z ostrowskiej komendy.

Na wniosek Policji oraz Prokuratury, Sąd Rejonowy w Ostrowie Wielkopolskim wobec 50-latka, zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Kobieta otrzymała dozór policyjny.

Źródło: KPP Ostrów Wlkp.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

 1. Pani Ewo – nadal nie zdobyła pani umiejętności poprawnego i logicznego formułowania publikowanego tekstu ze szczególnym uwzględnieniem błędów interpunkcyjnych. Np. “W samochodzie, mundurowi odnaleźli…” – po co ten przecinek? Albo: “…odnaleźli ponad pół kilograma amfetaminy zapakowaną…” – chyba “zapakowanej” – prawda? I dalej: “Na podstawie dowodów jakie zgromadzili …” – a tu za wyrazem “dowodów” powinien z kolei przecinek się znajdować. Kiedy pani ukończy jakąkolwiek szkołę?

  • 1
   1

   Panie zet, kiedy się Pan weźmiesz za robotę zamiast czepiać się pierdol? Nowa jest, sie uczy, weź się Pan za poważniejsze rzeczy

 2. 1
  1

  Panie lol przecież to są poważne rzeczy, a uczyć to się trzeba w szkole – pilnie! A panu tez zalecam używanie klawisza “prawy alt” (ó, ł, ę, itp.)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick