Ostrów. Marsz dla Życia i Rodziny z mottem Jana Pawła II [ZDJĘCIA]

13
Marsz dla Życia i Rodziny po raz kolejny przeszedł ulicami Ostrowa Wielkopolskiego.

Po raz 13. ulicami Ostrowa Wielkopolskiego przeszedł marsz dla Życia i Rodziny. Tradycyjnie marsz ulicami miasta poprzedziła msza św. w Konkatedrze. Jak czytamy na stronie organizatorów – celem tej inicjatywy jest „publiczne pokazanie świadectwa o podstawowej wartości ludzkiego życia od poczęcia oraz rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny, otwartym na przyjęcie i wychowanie dzieci”.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Ostrów po raz kolejny włączył się w marsz, w którym wzięło już udział ok. 150 miast. Tegoroczne motto brzmi: „Polska rodziną silna!”, które odnosi się do nauki św. Jana Pawła II.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Zamiast tyle maszerować niech coś pożytecznego zrobią. W ramach wolontariatu na przykład odciąża rodziców dzieci niepełnosprawnych.

  2. A co dobrego dla rodziny zrobił batman w sukience ,poza braniem kasy za chrzest,komunie,bierzmowanie,ślub i pogrzeb,hipokryzja i obluda dla ciemnych mas

  3. A na zdjęciu numer 3 czy to nie nasz lokalny fan wafen SS? Zamiast nabazgrolonych krzyży celtyckich więcej zakładów psychiatrycznych. Doborowy towarzysz na marszu. A.P.B.M.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick