Ostrów. Kino plenerowe w miejskim amfiteatrze

3
W sobotę o 21.30 rozpocznie się seans filmowy w plenerowym kinie zorganizowanym w Amfiteatrze Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Będzie można obejrzeć film "Borg/McEnroe Między odwagą a szaleństwem". Wstęp wolny.

Wyremontowany Amfiteatr Miejski w Ostrowie Wielkopolskim od początku przyciąga nie tylko nowoczesnym wyglądem, ale też atrakcjami. Niedawno odbył się tam koncert inauguracyjny, a teraz władze miasta zapraszają na seans filmowy pod chmurką.

Choć walka z pandemią koronawirusa jeszcze się nie skończyła, mieszkańcy Ostrowa próbują żyć normalnie. Powoli odradza się też kultura. Władze miasta zapraszają na seans filmowy na powietrzu w wyremontowanym amfiteatrze. W sobotę 11 lipca będzie można obejrzeć film „Borg/McEnroe Między odwagą a szaleństwem”. Początek o 21.30.

Film opowiada o rywalizacji dwóch słynnych tenisistów Björna Borga i Johna McEnroe’a. Obraz przedstawia rywalizację obu sportowców w Wimbledonie w 1980 toku. Szwedzko-duńsko-fiński dramat biograficzny został wyreżyserowany przez Janusa Metz Pedersena w 2017 roku.

Letnie seanse pod chmurką w Amfiteatrze Miejskim będą się odbywać w każdą sobotę lipca i sierpnia.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

    • 2
      2

      Ciekawe jak długo będziesz uczył się prawidłowej składni zdania w języku polskim?

  1. Ciekawe ile kosztuje to ogrodzenie co to za firma stawia w piątek stawiają a w poniedziałek zabierają nie lepiej było by zrobić ogrodzenie i otwierać i zamykać

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick