Ostrovia walczyła, ale lider był poza zasięgiem

Podopieczne trenera Mirosława Trześniewskiego rozpoczęły dzisiejszy mecz z dużą energią. W I kwarcie ostrowianki dotrzymywały kroku rywalkom, które po dziesięciu minutach prowadziły 25:21. Od II kwarty zaczęła się zaznaczać dominacja Ślęzy, która do przerwy wygrywała 39:28.

Po zmianie stron dominacja podopiecznych trenera Arkadiusza Rusina nie podlegała żadnej dyskusji. III kwartę zespół Ślęzy rozpoczął od prowadzenia 12:0, wygrywając w tej części meczu 27:13. Tym samym po 30 minutach było już 66:41 dla wrocławianek. Ostatnia kwarta była jedynie dopełnieniem formalności.