Ostrovia ponownie daje prezent rywalowi

Ostrowianie rozpoczęli mecz w bardzo dobrym stylu. W 16 minucie bramkarza rywali pokonał Maciej Mikulski. W 26 minucie na 2:0 podwyższył Marek Szymanowski. Później podopieczni trenera Marcina Kałuży mieli jeszcze kilka innych wybornych okazji. Niestety, biało-czerwoni pudłowali. Goście tymczasem, tuż przed zakończeniem I połowy zdobyli kontaktowego gola, którego autorem był Marcin Mazurek.

II połowa rozpoczęła się świetnie dla Tarnovii. 180 sekund po wznowieniu gry do remisu doprowadził znany z występów w ekstraklasie Błażej Telichowski. W kolejnych minutach obie drużyny miały swoje okazje, ale kibice więcej bramek nie zobaczyli.

Aż dziewięć goli padło za to w Krobi, gdzie Krobianka podejmowała Pogoń Nowe Skalmierzyce. Goście wygrali 6:3. Trzy gole zdobył Dawid Kuczyński, natomiast jedno trafienie zanotował Adam Majewski. Duet napastników Pogoni ma więc po dziewięć bramek na koncie w tym sezonie!

Niepowodzenie zanotowała ostrowska Centra, która w Swarzędzu uległa tamtejszej Unii 1:3.