Ostrovia nie zachwyciła, ale zwyciężyła

2
Piłkarze ręczni Ostrovii w niedzielne popołudnie zagrali we własnej hali. Biało-czerwoni podejmowali dzisiaj Viret Zawiercie. Goście przyjechali na to spotkanie w mocno okrojonym składzie. Do dyspozycji trenera Viretu było tylko siedmiu graczy z pola oraz trzech bramkarzy. Wydawało się, że gospodarze nie będą mieli żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa. Do przerwy jednak mecz miał wyrównany przebieg. Goście dotrzymywali kroku ostrowianom, którzy po 30 minutach prowadzili 17:14. W II połowie rywale nie mieli już siły na to, żeby toczyć wyrównaną walkę. Ostrowianie posiadali kontrolę nad meczem, wygrywając 37:33. Z dorobkiem 8 goli najskuteczniejszym zawodnikiem Ostrovii był Mariusz Kuśmierczyk. Po tym spotkaniu ostrowska drużyna z dorobkiem 32 punktów zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. To co gra obecna Obiad to jest jedna wielką tragedią i nie chodzi tylko o ten dzisiejszy mecz /Viret grał w 7 i mecz zacięty !!!!! /, czy nikt tego nie widzi czy udaje ,że nie widzi ?!!!

  2. Co gra ta drużyna to nieporozumienie. Jeżeli Viret przyjechał w 4 bramkarzy, a tu jest jest wynik prawie na styku to coś jest tu nie halo. Brać się do gry drużyna Ostrovii, chyba że już myślą o wakacjach.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick