Ostrovia kontra Stal. Mecz ku pamięci Tomasza Jędrzejaka

13
O godzinie 19.15 na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się mecz o mistrzostwo żużlowej II ligi. Zespół MDM Komputery TŻ Ostrovia podejmować będzie Stal Rzeszów. To spotkanie poświęcone jest pamięci zmarłego we wtorek Tomasza Jędrzejaka

Wokół terminu rozegrania meczu Ostrovii ze Stalą Rzeszów mieliśmy sporo niepotrzebnego zamieszania. Mecz ma być wyjątkowy. Ostrowski klub przygotowuje specjalną oprawę. Wszystko ku pamięci Tomasza Jędrzejaka, najwybitniejszego żużlowca w historii Ostrowa Wielkopolskiego.

Jeszcze tydzień temu, ostrowsko-rzeszowska rywalizacja zapowiadała się, jako wielkie święto żużla. Po śmierci Tomasza Jędrzejaka trudno wyobrazić sobie, jak teraz będzie wyglądało to spotkanie. Wynik końcowy meczu zszedł bowiem na drugi plan.

Goście z Podkarpacia przystąpią do tego meczu bez dobrze znanego w Ostrowie Nicklasa Porsinga, który w sobotę za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że w czwartek po narodzinach zmarła jego córeczka. 

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

  1. Większość „kibiców żużla” z Ostrowa i okolic w ciągu ostatnich miesięcy oddała taki „hołd” Jędrzejakowi gnojąc Go na wszystkich możliwych forach i innych portalach że dzisiaj choćby nie wiadomo jaką zrobi pokazówkę nie zmieni to zdania jakie mają o nich kibice żużla w całej Polsce.

  2. Wygrał lepszy zespół i przestańcie się już przezywać i wyzywać!!! Co teraz Brzozę będziecie hejtować??? Cymbały jedne walnijcie się w te głupie łby!!! O ile w ogóle je macie!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick