Ostrovia gra u siebie. Relacja na żywo tylko u nas

0
Dzisiaj kolejny mecz czeka koszykarki Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Podopieczne trenera Mirosława Trześniewskiego ponownie zagrają we własnej hali. Biało-czerwone podejmować będą MKK Siedlce. Pierwszy gwizdek o godzinie 18. Bezpośrednią relację będzie można zobaczyć zarówno na naszym portalu, jak i w Telewizji Proart. Początek o godzinie 17.55.

Dla ostrowskiej drużyny każdy występ na parkietach ekstraklasy to świetna okazja do zbierania doświadczenia, które jest niezbędne. W składzie Ostrovii większość zawodniczek notowała do tej pory jedynie epizody w elicie. Teraz mają szansę na rozwój.

Teraz w zespole Ostrovii trwają przygotowania do kolejnego ligowego występu. Już w środowe popołudnie drużyna prowadzona przez trenera Mirosława Trześniewskiego we własnej hali podejmować będzie MKK Siedlce. Jutrzejszy rywal rozpoczął ligę od wyjazdowej przegranej w Gdyni, natomiast w II kolejce siedlecki zespół sięgnął po wyjazdowe zwycięstwo. W Łodzi pokonał tamtejszy Widzew 82:70.

Początek środowego meczu Ostrovii z MKK zaplanowano na godzinę 18. Bezpośrednią relację z tego spotkania zaprezentuje nasza stacja. Mecz będzie można obejrzeć także w internecie na portalu wlkp24.info.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick