Ostra walka w finale. Almeida atakuje, Johnson oddaje

22
W 23 minucie dzisiejszego meczu Ivan Almeida w nieczysty sposób zaatakował Aarona Johnsona, uderzając go z tyłu w plecy. Cała sytuacja sprawiła, że lider BM Slam Stal nie pozostał dłużny. Uderzył rywala, otrzymując przewinienie dyskwalifikujące. To samo jednak nie spotkało Almeidy, którego faul też kwalifikował się na taką samą ocenę przez arbitrów. Całą sytuację można zobaczyć w materiale video.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

22 KOMENTARZE

  • A wiesz chociaż jakie konsekwencje niesie uderzenie z łokcia w plecy?
   P.S Bardzo dobrze Panie Bartku sprawę trzeba nagłaśniać 😉

 1. Na materiale video widać jak sędzia stoi pod koszem i widział bardzo dobrze całą sytuację jak Almeida uderzył Arona w plecy i nie odgwizdał faulu nie dziwi mnie fakt ze Aron tak zareagował sam bym komuś przyjebał jak by mi tak zrobił Alemeida to FLOPER
  gramy dalej Hej Stal

  • „sam bym komuś przyjebał jak by mi tak zrobił”
   i tu niestety masz problem z głową tak samo jak Johnson.
   żal mi Cie człowieku że takie rzeczy wypisujesz.

 2. Brawo Aaron! Szkoda że temu pajacowi zębów nie wybiłeś…Pełen szacun Generale! Almeida to zwykła cipka!

  • Nie ma miejsca w koszykówce na to co zrobił Johnson!!! takie rzeczy w MMA nie na boisku.
   Liga takiego zawodnika powinna wykluczyć z występów PLK na dobre. Takie rzeczy neguje się dobitnie.
   Wiadomo że to dla was duże osłabienie i będziecie na wszystkie sposoby bronić swojego zawodnika, ale jeżeli zawodowiec ma problemy z opanowaniem stresu w meczu niech liczy się z konsekwencjami swoich postępowań.

 3. I to ujęcie wysłać do PLK bo te z Polsatu tego nie pokazują…. i jak sie da dać na jakiś inny portal a nie filmik Polsatu gdzie nie widać zbyt co zrobił Almeida ….

  • Dokładnie….spotkała go kurza ślepota jak tych trzech sędziów którzy ” nie widzieli” faulu Cartera na Newbillu !!! Każdy kibic i o zgrozo ” miejscowy” pismak chce widzieć i opisywać wydarzenia na parkiecie tak jak mu pasuje….. A innych rzeczy i zachowań na parkiecie najlepiej nie dostrzegać….

 4. to co pokazali sędziowie we wczorajszym meczu przechodzi ludzkie pojęcie ta ich stronniczość na korzyść Anwilu pomagali jak tylko mogli a Anwil i tak przegrał władze PLK na takie mecze powinny zapraszać sędziów z zagranicy stalówka gramy dalej Hej Stal a no i Hej FLOPER MVP

  • chyba inny mecz oglądałeś.
   zero obiektywizmu.
   sędziowie gwizdali z błędami w obie strony.

 5. Dokładnie….spotkała go kurza ślepota jak tych trzech sędziów którzy ” nie widzieli” faulu Cartera na Newbillu !!! Każdy kibic i o zgrozo ” miejscowy” pismak chce widzieć i opisywać wydarzenia na parkiecie tak jak mu pasuje….. A innych rzeczy i zachowań na parkiecie najlepiej nie dostrzegać….

 6. Dokładnie….spotkała go kurza ślepota jak tych trzech sędziów którzy ” nie widzieli” faulu Cartera na Newbillu !!! Każdy kibic i o zgrozo ” miejscowy” pismak chce widzieć i opisywać wydarzenia na parkiecie tak jak mu pasuje….. A innych rzeczy i zachowań na parkiecie najlepiej nie dostrzegać…. ot takie ” ostrowskie” spojrzenie na rzeczywistość…

 7. Ciekawe gdzie byli sędziowie gdy Łączyński w oczywisty sposób faulował „małego” przy przejściu połowy. Nawet „obiektywni” komentatorzy byli zdziwieni, że nie było gwizdka.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick