Ostatnie godziny zabawy! Powalcz o bilety na koncert poświęcony śp. Krzysztofowi Krawczykowi

0
Pozostały ostatnie godziny, aby powalczyć o bilety na koncert poświęcony śp. Krzysztofowi Krawczykowi. Zabawa trwa do 23.59. To niezwykłe wydarzenie muzyczne zatytułowane „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…” odbędzie się w sobotę, 1 października w Arenie Ostrów. Na wlkp24.info sprawdzisz, co należy zrobić, aby powalczyć o zdobycie jednej z trzech podwójnych wejściówek na koncert.

Tylko do 23.59 można wziąć udział w zabawie, w której do wygrania są trzy podwójne bilety na koncert w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi, który odbędzie się w Arenie Ostrów w sobotę, 1 października.

Tego wybitnego polskiego artystę będą wspominać jego przyjaciele ze sceny: Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Michał Wiśniewski, Ania Dąbrowska, Kuba Badach,
Urszula, Chris Cugowski, Ryszard Poznakowski, Piotr Kuźniak i Tadeusz Drozda.

„Czołowi wokaliści polskiej sceny muzycznej wykonają największe przeboje w duecie z Krzysztofem Krawczykiem oraz z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra. Takiego wydarzenia jeszcze nie było. Produkcja zostanie wzbogacona o archiwalia, które zobaczymy podczas koncertu” – podkreślają organizatorzy.

Właśnie ich będzie można usłyszeć w Arenie Ostrów już w sobotę, 1 października 2022 roku o 19.00.  Koncert „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…” organizuje Royal Concert. Prowadzącymi będą: Ania Wendzikowska i Olivier Janiak.

Wygraj bilety na koncert – konkurs

Jeśli chcesz zobaczyć to wydarzenie na żywo, weź udział w konkursie i powalcz o jedną z trzech podwójnych wejściówek na koncert. Zabawę przygotowaliśmy we współpracy z organizatorem.

Aby dać szansę szczęściu, trzeba opisać swoje najważniejsze lub najbardziej niezwykłe wspomnienie związane z Krzysztofem Krawczykiem bądź jego muzyką. Któraś piosenka jest dla Ciebie szczególnie ważna? A może było to osobiste spotkanie z muzykiem lub udział w koncercie? Dajemy Ci pełną dowolność, ale zastrzegamy, że nagrodzone zostaną trzy osoby, które – zdaniem komisji konkursowej – przedstawią najciekawsze historie.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule trzeba wpisać: „Krawczyk”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do środy, 28 września 2022 roku, do godz. 23.59.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick