Ostatnie godziny konkursu! Zdobądź bilet na kabaret Neo-Nówka!

3
materiały organizatora
Już tylko do 23.59 we wtorek jest czas na wysłanie odpowiedzi na pytanie konkursowe, w którym do wygrania jest dziesięć podwójnych zaproszeń na występ kabaretu Neo-Nówka. Grupa odwiedzi Ostrów już 3 października i w Arenie zaprezentuje swoje najlepsze skecze!

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.

Mamy dziesięć podwójnych biletów na występ słynnego kabaretu! Aby je wygrać, wystarczy wziąć udział w konkursie. Odpowiedz na pytanie: Skąd pochodzi Radosław Bielecki jeden z członków kabaretu Neo Nówka? Odpowiedź na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres mailowy: konkurs@wlkp24.info. Oprócz odpowiedzi napisz swoje imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy! Konkurs trwa od soboty (25.09) od godziny 19.00 do wtorku (28.09) do godziny 23.59. Wyniki ogłosimy już w środę (29.09).

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick