Ostatnie godziny konkursu! Wygraj bilety na koncert „Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”

0
To już ostatnie godziny, aby wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest pięć podwójnych biletów na wydarzenie "Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy". To widowisko muzyczne odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia 2023 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Szczegóły i regulamin na wlkp24.info.

Świąteczno-noworoczny okres to dla katolików niezwykle ważny czas kojarzący się jednoznacznie z kolędami i pastorałkami. A one są nieodzownym elementem wielu koncertów. Jeden z nich odbędzie się w niedzielę, 8 stycznia w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu: „Preisner i Przyjaciele. Stare i nowe kolędy”.

Jeśli chcesz wziąć udział w tym muzycznym wydarzeniu, daj szansę szczęściu i weź udział w naszym konkursie, który organizujemy wspólnie z agencją Prestige MJM będącą naszym partnerem.

Aby powalczyć o jeden z pięciu podwójnych biletów, należy udzielić odpowiedzi na pytanie: „Która kolęda/pastorałka i dlaczego jest Twoją ulubioną?”.

Odpowiedź należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Preisner”. W treści oprócz odpowiedzi należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick