Ostatnie godziny konkursu walentynkowego! Kolacja i kwiaty czekają!

0
To już ostatnie godziny konkursu walentynkowego zorganizowanego przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info. Do wygrania jest kolacja dla dwojga w Karczmie "Górecznik" o wartości 100 zł, a także dwa bukiety kwiatów ufundowane przez Kwiaciarnię "Magnolia" w Ostrowie Wielkopolskim.

To już ostatnie godziny trwania konkursu walentynkowego. Termin wysłania zgłoszeń upływa w niedzielę 9 lutego o godz. 23.59. Co należy zrobić, aby powalczyć o jedną z trzech nagród: kolację we dwoje bądź jeden z dwóch bukietów, które zostaną dostarczone kurierem pod drzwi ukochanej osoby? To proste! „Opowiedz, w jaki sposób internet (portale randkowe, portale społecznościowe, komunikatory itp.) przyczyniły się do poznania Twojej drugiej połówki”.

Odpowiedzi wraz z podaniem imienia, nazwiska, adresu zamieszkania oraz numeru telefonu należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info.

Spośród nadesłanych historii Komisja Konkursowa wybierze trzy – jej zdaniem – najciekawsze i nagrodzi je walentynkowymi upominkami: voucherem na kolację w Karczmie „Górecznik” bądź jednym z dwóch bukietów kwiatów ufundowanym przez Kwiaciarnię „Magnolia” w Ostrowie Wielkopolskim.

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick