Ostatnie godziny konkursu! Czekamy na prace jeszcze tylko w poniedziałek!

0
Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie organizowanym przez Telewizję Proart i portal wlkp24.info. Czekamy na Wasze wspomnienia z wakacji przedstawione w formie pracy plastycznej. Można je przynosić do redakcji telewizji do poniedziałku, 6 września, do 16.00. Wyniki ogłosimy 7 września. Do dzieła!

Ależ ten czas leci! Dopiero ogłaszaliśmy przedłużenie czasu trwania naszej zabawy, a już musimy informować, że niedługo jego koniec. Do poniedziałku, 6 września, do 16.00 czekamy na prace plastyczne od dzieci w wieku 5-10 lat. Motywem przewodnim są wakacje, a konkretnie – najpiękniejsze wspomnienie związane z tym czasem.

Nie ważne czy wyjechaliście nad morze, w góry, do innego kraju, na jezioro czy spędziliście całe wakacje w domu, nigdzie się nie ruszając. Każdy ma jakieś wspomnienia i właśnie o nie prosimy. Przygotujcie je w formie pracy plastycznej i przynieście do siedziby redakcji Telewizji Proart i portalu wlkp24.info (Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19).

Wspomnienie możecie narysować, namalować, wycinać, wykleić, użyć dowolnych produktów, które znajdziecie w domu. Liczy się kreatywność, a nie miejsce, w którym spędziliście wakacje!

Dziesięć najlepszych – zdaniem jury – prac konkursowych otrzyma podwójne zaproszenie na dowolny seans w ostrowskim kinie Helios. Jest o co walczyć!

Wyniki konkursu ogłosimy we wtorek, 7 września na wlkp24.info, osobiście skontaktujemy się także z rodzicami nagrodzonych osób. Abyśmy mogli to zrobić, do każdej pracy należy dołączyć imię i nazwisko dziecka, adres zamieszkania oraz numer kontaktowy do jednego z rodziców, który potrzebny będzie do skontaktowania się z nim w przypadku wygranej.

Zegar tyka, a my czekamy na Wasze prace! Do dzieła!

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick