Ostatnia odsłona Więc Wiecu już dziś!

0
Dobiega końca krotoszyński Więc Wiec i dziś wieczorem ostatnia jego odsłona. Ta zapowiada się niezwykle ciekawie. Na scenie pojawią się: Positive, Czesław Śpiewa, a także Lao Che.

Punktualnie o godzinie 18.00 na scenie pojawi się zespół Positive. Swoimi występami grupa uświetnia imprezy o charakterze gminnym i powiatowym, między innymi: dni miast, gale i wernisaże, koncerty kolęd, spotkania gwiazdkowe. Bierze też udział w koncertach charytatywnych m.in. podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zespół w listopadzie 2017 r. zdobył wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Chórów Gospel w Poznaniu.

Jako kolejny pojawi się Czesław Mozil jako Czesław Śpiewa. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, akordeony i ukulele to tylko kilka dźwięków, które będzie można usłyszeć. Czesław Śpiewa zdobył również uznanie polskich krytyków muzycznych, otrzymując 15 nominacji do Fryderyków nagród polskiej branży muzycznej – mając na koncie 3 zdobyte statuetki.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lao Che. Ich muzykę ciężko zdefiniować- to mieszanka m.in. rocka, elektroniki, funku i jazzu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick