Ostatni miesiąc ligi przed Ostrovią. Miejsce na podium celem

0
Z dorobkiem 49 punktów piłkarze TP Ostrovia 1909 zajmują obecnie 2 miejsce w grupie południowej IV ligi. Biało-czerwoni mają jeszcze pięć spotkań do rozegrania w trwających rozgrywkach. W sobotę podopiecznych trenera Marcina Kałuży czeka szlagierowy mecz z prowadzącą w tabeli Victorią Września.

W czwartoligowej tabeli przewodzi Victoria Września, która do tej pory wywalczyła 61 punktów. No i ten zespół może już szykować się do meczów barażowych o III ligę. Trwa za to zacięta o pozostałe pozycje. Piąta w stawce Pogoń Nowe Skalmierzyce ma 46 punktów. 47 ,,oczek” wywalczyli dotąd piłkarze Polonii Leszno. Będące na 2 i 3 miejscu piłkarze Ostrovii i Obry Kościan mają w dorobku po 49 punktów.

-Naszym celem jest miejsce na podium – mówi Marcin Kałuża, trener Ostrovii, której do końca ligi pozostało już tylko pięć meczów. Przed ostrowianami szlagierowy, sobotni wyjazdowy mecz we Wrześni. Później u siebie Ostrovia podejmować będzie Victorię Ostrzeszów, wyjedzie do Słupcy, zmierzy się u siebie z Koroną Piaski i na zakończenie ligi w sobotę, 2 czerwca biało-czerwoni zagrają w Kępnie z tamtejszą Polonią.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick