Ostatni dzień konkursu, w którym do wygrania są szkolne plecaki! Nie zwlekaj!

0
Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa plecaki szkolne. Warto o nie powalczyć, bo rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a lista wydatków jest długa. Szczegóły na wlkp24.info.

Nowy rok szkolny coraz bliżej. To oznacza, że rodzice sięgają głębiej w kieszenie i liczą wydatki związane z najpilniejszymi potrzebami. Na liście zakupów często znajduje się kupno nowego plecaka. Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom i zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są właśnie dwa szkolne plecaki. W sam raz na odpowiednie wkroczenie Waszych pociech w nowy rok szkolny. Nagrody ufundowała Hurtownia Zabawek AWZ z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim.

Aby wziąć udział w naszej zabawie i powalczyć o cenne nagrody, należy spełnić kilka warunków. Oto one: Należy polubić oraz udostępnić post z fanpage’a wlkp24.info (LINK TUTAJ) dotyczący informacji o konkursie (post musi zostać udostępniony PUBLICZNIE, inaczej nie będzie widoczny dla komisji konkursowej i nie będzie brany pod uwagę) oraz odpowiedzieć w komentarzu pod tym postem na pytanie: „Co powinno się znaleźć w szkolnym plecaku?”.

UWAGA! Im bardziej kreatywna odpowiedź, tym większe szanse na zwycięstwo.

Konkurs potrwa do wtorku 13 sierpnia do godz. 23.59. Ogłoszenie wyników odbędzie się w środę 14 sierpnia na portalu wlkp24.info. Nagrody będą do odbioru w Hurtowni Zabawek AWZ (63-400 Ostrów Wlkp., ul. Kaliska 39).

REGULAMIN KONKURSU

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick