Osierocił trójkę dzieci, a jego żona przebywa w szpitalu. Rodzina utworzyła zbiórkę

11
Fot. Zdjęcie ze strony zbiórki na siepomaga.pl
Pan Tobiasz zginął po tym, jak na terenie jego gospodarstwa zaatakowały go byki. Ranna została jego żona, która w ciężkim stanie przebywa w ostrowskim szpitalu. W domu na matkę czeka trójka dzieci w wieku 16, 12 i 9 lat. Rodzina i przyjaciele postanowili utworzyć zbiórkę pieniędzy, by wspomóc ich w tym ciężkim czasie.

Do tragedii doszło 29 września w Kaliszkowicach Kaliskich w gminie Mikstat (powiat ostrzeszowski). Agresywne bykach poturbowały właściciela gospodarstwa oraz jego żonę. Niestety, obrażenia 36-latka okazały się śmiertelne. Kobieta została przewieziona w ciężkim stanie do ostrowskiego szpitala.

CZYTAJ: Byki zaatakowały w gospodarstwie. Mężczyzna nie żyje, kobieta trafiła do szpitala

W domu przebywa trójka ich dzieci: 16-letni Wojtek, 12-letni Maciek oraz 9-letnia Oliwia, którzy stracili ojca i czekają na powrót matki. Bliscy poszkodowanej rodziny postanowili założyć zbiórkę pieniędzy, by finansowo wspomóc wdowę oraz dzieci. „Każdy, kto znał Basię i Tobiasza wie, że sami, jak tylko mogli okazywali pomoc i wsparcie. W tym okrutnie ciężkim czasie okażmy, że nie pozostali sami” – czytamy na stronie zbiórki.

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick